Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A

Datum:
16.09.2017
Místo konání:
Lázně Bělohrad
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Kalenský Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Kořínek Jindřich - R1
Stavitel tratí:
Mrázek Jan - R1
JURY:
Král Vojtěch, Ondráček Radim, Zbranek Roman
Protokol:
Závod proběhl bez problémů. Vyražený zub Michala Bořánka byl ošetřen zubařem MDDr. Janem Benešem.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16A     D18A     D20A     D21E     D21A     D21C     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16A     H18A     H20A     H21E     H21A     H21C     H35     H45     H55     H65    
D10
1.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 10:59
2. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 12:14 + 1:15
3. Tichá Alexandra LPU0757 OK Lokomotiva Pardubice 12:46 + 1:47
4. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 12:59 + 2:00
5. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:15 + 2:16
6. Havrdová Sheila SJC Sportcentrum Jičín 13:18 + 2:19
7. Baloghová Milena TJN0750 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:22 + 2:23
8. Kašparová Alžběta DOR0753 OK Dobříš 13:25 + 2:26
9. Waldhauserová Eliška BOR0757 OK Jiskra Nový Bor 13:53 + 2:54
10. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 14:10 + 3:11
11. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 14:22 + 3:23
12. Petriláková Amálie DOR0953 OK Dobříš 14:27 + 3:28
13. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 14:56 + 3:57
14. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 16:34 + 5:35
15. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 16:44 + 5:45
16. Nožičková Eva TJN0852 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:05 + 6:06
17. Hiklová Eva ZBM0755 SK Žabovřesky Brno 17:27 + 6:28
18. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 17:31 + 6:32
19. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 18:34 + 7:35
20. Vokušová Veronika TJN0756 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:46 + 7:47
21. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 20:25 + 9:26
22. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 24:04 + 13:05
23. Klímová Anna JIL0752 OK Jilemnice 27:41 + 16:42
24. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 35:24 + 24:25
Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka DISK
D12
1.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela VCO0551 Východočeská oblast 10:19
2. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 11:14 + 0:55
3. Škáchová Viktorie KAM0650 OK Kamenice 11:33 + 1:14
4. Štefanová Markéta VCO0552 Východočeská oblast 11:46 + 1:27
5. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 12:04 + 1:45
6. Srbová Michaela VYS0552 Oblast Vysočina 12:06 + 1:47
7. Chrástová Magdaléna VCO0555 Východočeská oblast 12:40 + 2:21
8. Matěásková Šárka VCO0559 Východočeská oblast 13:13 + 2:54
9. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 13:17 + 2:58
10. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 13:21 + 3:02
11. Neumannová Alžběta VCO0556 Východočeská oblast 13:38 + 3:19
12. Pecková Tereza VLI0551 Slavia Liberec orienteering 13:56 + 3:37
13. Cejpková Karolína VCO0557 Východočeská oblast 14:10 + 3:51
14. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:11 + 3:52
15. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 14:59 + 4:40
16. Škáchová Zuzana KAM0651 OK Kamenice 15:09 + 4:50
17. Morávková Zuzana VCO0554 Východočeská oblast 15:32 + 5:13
18. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 16:49 + 6:30
19. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 17:05 + 6:46
20. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 17:10 + 6:51
21. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 17:17 + 6:58
22. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 17:20 + 7:01
23. Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:40 + 7:21
24. Benešová Michaela VYS0651 Oblast Vysočina 17:41 + 7:22
25. Petrásová Michaela LPU0680 OK Lokomotiva Pardubice 17:51 + 7:32
26. Mrskočová Markéta VCO0553 Východočeská oblast 18:48 + 8:29
27. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 19:24 + 9:05
28. Běloušková Kateřina VYS0751 Oblast Vysočina 19:29 + 9:10
29. Savruková Adéla TJN0656 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:25 + 10:06
30. Blažková Veronika VYS0551 Oblast Vysočina 21:38 + 11:19
31. Pešanová Emma LTU0850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:20 + 14:01
32. Horáčková Michaela DKP0551 Oddíl OB Kotlářka 25:22 + 15:03
33. Alblová Zuzana LME0660 SK Los Mělník 38:19 + 28:00
34. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 38:39 + 28:20
Doudová Alžběta VCO Východočeská oblast DISK
Skalová Jolana TJN0653 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D14
1.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna VCO0351 Východočeská oblast 10:46
2. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 11:07 + 0:21
3. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 11:14 + 0:28
4. Koberová Kateřina VCO0352 Východočeská oblast 11:53 + 1:07
5. Hankovcová Helena KAM0350 OK Kamenice 11:55 + 1:09
6. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 12:11 + 1:25
7. Pušová Bára VCO0355 Východočeská oblast 12:21 + 1:35
8. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 12:30 + 1:44
8. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia Plzeň 12:30 + 1:44
10. Fejfarová Tereza VCO0354 Východočeská oblast 12:33 + 1:47
11. Stoklasová Zuzana VYS0451 Oblast Vysočina 12:34 + 1:48
12. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 12:37 + 1:51
13. Randáková Adéla VCO0356 Východočeská oblast 12:42 + 1:56
14. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 12:51 + 2:05
15. Thýnová Martina VCO0353 Východočeská oblast 12:54 + 2:08
16. Poborská Eliška DKP0358 Oddíl OB Kotlářka 13:01 + 2:15
17. Smolková Barbora TAP0356 KOB TRETRA Praha 13:11 + 2:25
18. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 13:12 + 2:26
19. Knobová Agáta VCO0359 Východočeská oblast 13:38 + 2:52
20. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 13:40 + 2:54
20. Andrlová Lea VLI0453 Slavia Liberec orienteering 13:40 + 2:54
20. Novotná Jitka VYS0454 Oblast Vysočina 13:40 + 2:54
23. Pilná Natálie VCO0357 Východočeská oblast 13:41 + 2:55
24. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia Plzeň 13:47 + 3:01
25. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:50 + 3:04
26. Rumlenová Tereza BOR0453 OK Jiskra Nový Bor 14:03 + 3:17
27. Vitebská Eliška TJN0350 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:36 + 3:50
27. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 14:36 + 3:50
29. Marečková Ema VYS0452 Oblast Vysočina 14:37 + 3:51
30. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 14:43 + 3:57
31. Hudská Štěpánka TUR0450 OOB TJ Turnov 14:45 + 3:59
32. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 14:52 + 4:06
33. Jedličková Kristýna KAM0455 OK Kamenice 14:53 + 4:07
34. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 14:56 + 4:10
35. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 15:10 + 4:24
36. Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:25 + 4:39
37. Čermáková Klára PGP0352 SK Praga 15:27 + 4:41
38. Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 15:33 + 4:47
39. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:58 + 5:12
40. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:09 + 5:23
41. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 16:20 + 5:34
42. Smutná Anna Marie DKP0359 Oddíl OB Kotlářka 16:31 + 5:45
43. Tomanicová Sofie CHA0450 OK Chrastava 16:36 + 5:50
44. Nekvasilová Tereza DKP0459 Oddíl OB Kotlářka 16:46 + 6:00
45. Pilná Klára VYS0453 Oblast Vysočina 16:56 + 6:10
46. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 17:02 + 6:16
47. Čechmánková Anna PGP0452 SK Praga 17:22 + 6:36
48. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 17:32 + 6:46
49. Gottsteinová Ema VCO0358 Východočeská oblast 17:38 + 6:52
49. Zaňková Natálie TJN0450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:38 + 6:52
51. Hofhanzlová Štěpánka RUZ TJ Růžená 17:53 + 7:07
52. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 18:47 + 8:01
53. Suková Majka LTU0450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:34 + 8:48
54. Nešporová Marie VYS0352 Oblast Vysočina 19:56 + 9:10
55. Sklenářová Adéla 4DZ0000 Chlumec nad Cidlinou 20:11 + 9:25
56. Kynčlová Jiřina JIL0354 OK Jilemnice 22:04 + 11:18
57. Houdová Adéla JIL0356 OK Jilemnice 24:03 + 13:17
58. Ripplová Emma DKP0460 Oddíl OB Kotlářka 24:56 + 14:10
59. Káninská Magdaléna PDY0350 Běhej Poděbrady 28:04 + 17:18
60. Káninská Daniela PDY0450 Běhej Poděbrady 53:02 + 42:16
Hannová Karolína DKP0461 Oddíl OB Kotlářka DISK
D16A
1.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bejvlová Karolína PGP0256 SK Praga 11:33
2. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 11:36 + 0:03
3. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 11:53 + 0:20
4. Kočová Halina TZL0255 SKOB Zlín 11:56 + 0:23
5. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 12:00 + 0:27
6. Černá Kateřina VPM0250 KOS Slavia Plzeň 12:01 + 0:28
7. Marková Ema STE0252 SK SKI-OB Šternberk 12:08 + 0:35
8. Tokárová Regina VPM0151 KOS Slavia Plzeň 12:09 + 0:36
9. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 12:18 + 0:45
10. Vejražková Róza SJC0151 Sportcentrum Jičín 12:23 + 0:50
11. Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast 12:37 + 1:04
12. Dittrichová Michaela SKM0251 KOB Směr Kroměříž 12:41 + 1:08
13. Hubáčková Dagmar LCE0351 OOB TJ Slovan Luhačovice 12:44 + 1:11
14. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 12:45 + 1:12
15. Mašínová Anna TJN0152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:51 + 1:18
16. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 12:54 + 1:21
17. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 12:57 + 1:24
17. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:57 + 1:24
19. Warcopová Kateřina TRI0150 TJ TŽ Třinec 12:59 + 1:26
20. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 13:02 + 1:29
21. Bednaříková Sára LCE0252 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:05 + 1:32
21. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 13:05 + 1:32
23. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 13:10 + 1:37
24. Mazurek Agnieszka KUO0152 KOB Ústí nad Orlicí 13:15 + 1:42
25. Rýdlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:22 + 1:49
26. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 13:24 + 1:51
27. Škáchová Magdalena KAM0151 OK Kamenice 13:29 + 1:56
28. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 13:33 + 2:00
29. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:34 + 2:01
30. Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice 13:51 + 2:18
31. Semíková Lucie KAM0250 OK Kamenice 13:57 + 2:24
31. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 13:57 + 2:24
31. Kinštová Tereza SJH0251 SJH Jindřichův Hradec 13:57 + 2:24
34. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 14:00 + 2:27
35. Tichá Marie TZL0253 SKOB Zlín 14:07 + 2:34
35. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 14:07 + 2:34
37. Petriláková Anežka DOR0251 OK Dobříš 14:08 + 2:35
38. Rosendorfová Lenka TAP0153 KOB TRETRA Praha 14:09 + 2:36
39. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 14:13 + 2:40
40. Mrózek Teresa TRI0251 TJ TŽ Třinec 14:21 + 2:48
41. Kejmarová Jana STH0152 SK Studenec 14:30 + 2:57
42. Hamáčková Eliška STH0153 SK Studenec 14:32 + 2:59
42. Rýdlová Magdaléna TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:32 + 2:59
44. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 14:37 + 3:04
45. Popová Veronika TAP0253 KOB TRETRA Praha 14:44 + 3:11
46. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 14:51 + 3:18
47. Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín 14:52 + 3:19
48. Pišová Barbora LCE0251 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:58 + 3:25
49. Nedomlelová Lucie TJN0256 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:07 + 3:34
49. Mianowska Julia STE0151 SK SKI-OB Šternberk 15:07 + 3:34
51. Dočkalová Klára SJI0250 OK Jihlava 15:16 + 3:43
52. Baloghová Lída TJN0150 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:19 + 3:46
53. Fantová Kateřina EKP0256 VŠTJ Ekonom Praha 15:49 + 4:16
54. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 SK Praga 16:35 + 5:02
55. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 17:44 + 6:11
56. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 17:47 + 6:14
57. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 22:48 + 11:15
Nevěřilová Kateřina LCE0254 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D18A
2.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 SOB Olomouc 10:47
2. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 11:29 + 0:42
3. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 11:45 + 0:58
4. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 11:47 + 1:00
4. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 11:47 + 1:00
6. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 12:09 + 1:22
7. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 12:10 + 1:23
7. Větříčková Andrea SHK9951 OK Slavia Hradec Králové 12:10 + 1:23
9. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 12:12 + 1:25
10. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 12:20 + 1:33
11. Ciesiółka Katarzyna KUO0051 KOB Ústí nad Orlicí 12:23 + 1:36
12. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:26 + 1:39
13. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 12:27 + 1:40
14. Poláková Tereza SOP9951 OOB TJ Slezan Opava 12:31 + 1:44
14. Kalenská Dominika STH9958 SK Studenec 12:31 + 1:44
16. Čechová Klára AOP9951 Orientační Běh Opava 12:36 + 1:49
17. Matoušová Kateřina VRL9955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:41 + 1:54
18. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 12:43 + 1:56
19. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 12:48 + 2:01
20. Waňková Martina LPU9959 OK Lokomotiva Pardubice 12:53 + 2:06
21. Borovičková Valerie LPU0054 OK Lokomotiva Pardubice 12:55 + 2:08
22. Hájková Lenka SOP0050 OOB TJ Slezan Opava 13:11 + 2:24
23. Aschermannová Karolína KAM0051 OK Kamenice 13:15 + 2:28
24. Ressová Tereza LCE0052 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:23 + 2:36
25. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 13:25 + 2:38
26. Kubecová Kateřina BOR9959 OK Jiskra Nový Bor 13:34 + 2:47
27. Nechutová Aneta SJI9950 OK Jihlava 13:35 + 2:48
28. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 13:36 + 2:49
29. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 13:49 + 3:02
30. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 13:50 + 3:03
31. Zatloukalová Romana ZLH9950 OOB TJ Zlaté Hory 13:52 + 3:05
32. Nešporová Alžběta TZL0051 SKOB Zlín 14:11 + 3:24
33. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 14:16 + 3:29
33. Zrníková Adéla OSN0099 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:16 + 3:29
35. Utíkalová Kateřina TBM9952 KOS TJ Tesla Brno 14:19 + 3:32
36. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 14:20 + 3:33
37. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 14:29 + 3:42
37. Nováková Markéta KUO0099 KOB Ústí nad Orlicí 14:29 + 3:42
39. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 14:34 + 3:47
40. Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice 14:35 + 3:48
41. Urbanová Markéta STH9953 SK Studenec 14:51 + 4:04
42. Bruková Magda TRI0054 TJ TŽ Třinec 14:55 + 4:08
43. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:00 + 4:13
44. Švidrnochová Lenka SOP9952 OOB TJ Slezan Opava 15:06 + 4:19
45. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:28 + 4:41
46. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 15:30 + 4:43
47. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 15:57 + 5:10
48. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 16:22 + 5:35
49. Klikarová Ivana DKP9953 Oddíl OB Kotlářka 17:44 + 6:57
D20A
2.00 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8172
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čechová Tereza KAM9852 OK Kamenice 11:37 8996
2. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 12:11 + 0:34 8590
3. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 12:27 + 0:50 8399
4. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 12:36 + 0:59 8292
5. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 12:40 + 1:03 8244
6. Nováková Tereza DKP9751 Oddíl OB Kotlářka 12:43 + 1:06 8208
7. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 12:50 + 1:13 8124
8. Tesařová Jana TRI9751 TJ TŽ Třinec 12:51 + 1:14 8112
9. Mądra Paulina CHC9854 K.O.B. Choceň 12:54 + 1:17 8076
10. Kostrzewska Justyna CHC9853 K.O.B. Choceň 12:55 + 1:18 8065
11. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 13:01 + 1:24 7993
12. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 13:05 + 1:28 7945
13. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 13:21 + 1:44 7754
14. Zięba Emilia 17P9850 WKS Śląsk Wrocław 13:23 + 1:46
15. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 13:32 + 1:55 7622
16. Szarzecová Lucie TRI9850 TJ TŽ Třinec 13:44 + 2:07 7479
17. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 13:45 + 2:08 7467
18. Horvátová Hana ASU9797 Magnus Orienteering 13:52 + 2:15 7384
19. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 14:43 + 3:06 6774
20. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 15:01 + 3:24 6559
21. Vývodová Jana ASU9852 Magnus Orienteering 15:03 + 3:26 6535
22. Roškotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov 15:11 + 3:34 6440
23. Knížková Šárka TJN9852 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:56 + 4:19 5902
Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín DISK 0
D21E
2.70 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9727
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horčičková Vendula LCE9353 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:05 10394
2. Knapová Jana LPU9053 OK Lokomotiva Pardubice 15:10 + 0:05 10337
3. Indráková Adélka ZBM9153 SK Žabovřesky Brno 15:22 + 0:17 10202
4. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 15:38 + 0:33 10021
4. Tesařová Markéta ZBM9456 SK Žabovřesky Brno 15:38 + 0:33 10021
6. Tichovská Martina PGP8658 SK Praga 15:46 + 0:41 9930
7. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 15:53 + 0:48 9851
8. Hlavová Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 15:55 + 0:50 9829
9. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 16:04 + 0:59 9727
10. Mechlová Lenka SHK9051 OK Slavia Hradec Králové 16:06 + 1:01 9704
11. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 16:07 + 1:02 9693
12. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 16:14 + 1:09 9614
13. Šimková Johanka ZBM9350 SK Žabovřesky Brno 16:17 + 1:12 9580
13. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 16:17 + 1:12 9580
15. Aschermannová Petra KAM9354 OK Kamenice 16:23 + 1:18 9512
16. Štěrbová Daniela PHK8951 OK 99 Hradec Králové 16:26 + 1:21 9478
16. Müllerová Věra VAM9051 OOB Vamberk 16:26 + 1:21 9478
18. Hiklová Natalia ZBM8350 SK Žabovřesky Brno 16:29 + 1:24 9444
19. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 16:33 + 1:28 9399
20. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 16:41 + 1:36 9309
21. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 16:42 + 1:37 9297
22. Tužilová Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 16:46 + 1:41 9252
23. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 16:48 + 1:43 9230
24. Doležalová Monika KAM8851 OK Kamenice 16:50 + 1:45 9207
25. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 16:57 + 1:52 9128
26. Hlavová Hana ZBM8888 SK Žabovřesky Brno 17:12 + 2:07 8958
27. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 17:22 + 2:17 8845
28. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 17:23 + 2:18 8834
29. Procházková Marie KAM9554 OK Kamenice 17:25 + 2:20 8811
30. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 18:38 + 3:33 7986
Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové DISK 0
D21A
2.30 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8463
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 13:21 9063
2. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 13:33 + 0:12 8930
3. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 13:34 + 0:13 8919
4. Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov 13:35 + 0:14 8908
5. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 13:41 + 0:20 8841
6. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 13:49 + 0:28 8753
7. Bořánková Karolína KAM9550 OK Kamenice 13:52 + 0:31 8720
8. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 14:09 + 0:48 8531
9. Kamenická Kateřina PHK9353 OK 99 Hradec Králové 14:14 + 0:53 8476
10. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 14:15 + 0:54 8465
10. Čermáková Magdalena LCE9155 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:15 + 0:54 8465
10. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 14:15 + 0:54 8465
13. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:17 + 0:56 8442
14. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:21 + 1:00 8398
15. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 14:27 + 1:06 8332
16. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 14:31 + 1:10 8287
17. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 14:32 + 1:11 8276
17. Sabelová Markéta TRI9656 TJ TŽ Třinec 14:32 + 1:11 8276
19. Novotná Markéta PHK9451 OK 99 Hradec Králové 14:36 + 1:15 8232
20. Szeliga Malgorzata DOB9399 KOB Dobruška 14:42 + 1:21 8165
21. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 14:46 + 1:25 8121
22. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 14:47 + 1:26 8110
23. Hlubučková Kristýna KAM9551 OK Kamenice 14:56 + 1:35 8010
24. Kamererová Valerie KAM9452 OK Kamenice 15:04 + 1:43 7921
25. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 15:05 + 1:44 7910
26. Dékány Pavla LCE9052 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:07 + 1:46 7888
26. Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 15:07 + 1:46 7888
28. Ondráčková Lucie CHT9254 OOB SK Chrast 15:13 + 1:52 7822
29. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 15:14 + 1:53 7811
30. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 15:15 + 1:54 7800
31. Lavičková Michaela PGP9656 SK Praga 15:20 + 1:59 7744
31. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:20 + 1:59 7744
33. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 15:27 + 2:06 7667
34. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 15:29 + 2:08 7644
35. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 15:49 + 2:28 7423
36. Kábrtová Oldřiška BOR8752 OK Jiskra Nový Bor 15:59 + 2:38 7312
37. Píšová Monika NPA8151 SK LOB Nová Paka 16:02 + 2:41 7279
38. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 16:07 + 2:46 7223
39. Koporová Petra ASU9353 Magnus Orienteering 16:08 + 2:47 7212
40. Křečková Lenka ASU9271 Magnus Orienteering 16:11 + 2:50 7179
41. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 16:21 + 3:00 7068
42. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:22 + 3:01 7057
43. Kopecká Eliška ASU9299 Magnus Orienteering 16:25 + 3:04 7024
44. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 16:29 + 3:08 6979
45. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 16:37 + 3:16 6891
46. Tihonová Hana TAP9052 KOB TRETRA Praha 16:40 + 3:19 6857
47. Uhlíková Tereza PGP9162 SK Praga 16:44 + 3:23 6813
48. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 16:46 + 3:25 6791
49. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 16:47 + 3:26 6780
50. Krejčíková Marie TZL9252 SKOB Zlín 17:09 + 3:48 6536
51. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 17:13 + 3:52 6492
52. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 17:15 + 3:54 6469
53. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 17:33 + 4:12 6270
54. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 17:47 + 4:26 6115
55. Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha 18:46 + 5:25 5461
56. Fátorová Barbora DOB7878 KOB Dobruška 18:51 + 5:30 5405
57. Košárková Iva PGP8155 SK Praga 18:56 + 5:35 5350
58. Štemberová Natálie TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:01 + 5:40 5295
Kettnerová Dana KAM8952 OK Kamenice DISK 0
D21C
2.10 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 3787
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Margoldová Barbora DKP8654 Oddíl OB Kotlářka 13:40 4339
2. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 15:10 + 1:30 3934
3. Petrová Daniela LPU8454 OK Lokomotiva Pardubice 15:46 + 2:06 3772
4. Novotná Tereza ZLH0051 OOB TJ Zlaté Hory 17:44 + 4:04 3241
5. Kukolová Šárka LCE9251 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:50 + 4:10 3214
6. Poloprutská Klára VLI9750 Slavia Liberec orienteering 18:04 + 4:24 3151
7. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 18:14 + 4:34 3105
8. Šádková Lucie PHK9654 OK 99 Hradec Králové 18:53 + 5:13 2930
9. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 19:59 + 6:19 2633
10. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 20:16 + 6:36 2556
11. Habigerová Radka KSU9559 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:31 + 6:51 2489
12. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 20:44 + 7:04 2430
Botiková Daniela LCE9158 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:51 + 0:11 0
D35
2.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 13:26
2. Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška 13:35 + 0:09
3. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 14:13 + 0:47
4. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 14:15 + 0:49
5. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:51 + 1:25
6. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 14:58 + 1:32
7. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 15:04 + 1:38
8. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 15:08 + 1:42
9. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 15:23 + 1:57
10. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 15:26 + 2:00
11. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 15:28 + 2:02
12. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:29 + 2:03
13. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:42 + 2:16
14. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 15:47 + 2:21
15. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 15:57 + 2:31
16. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:01 + 2:35
16. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 16:01 + 2:35
18. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 16:04 + 2:38
19. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 16:15 + 2:49
19. Kinštová Dominka SJH8051 SJH Jindřichův Hradec 16:15 + 2:49
21. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 16:30 + 3:04
22. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 16:47 + 3:21
23. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 17:12 + 3:46
24. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 17:18 + 3:52
25. Ježková Dana SNA7850 TJ START Náchod 17:30 + 4:04
25. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 17:30 + 4:04
27. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 17:45 + 4:19
28. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 18:13 + 4:47
29. Linková Eva STH7753 SK Studenec 18:17 + 4:51
30. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 18:21 + 4:55
31. Brandejsová Petra DKP7853 Oddíl OB Kotlářka 18:34 + 5:08
32. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 18:41 + 5:15
33. Matěásková Eva JIL7651 OK Jilemnice 19:16 + 5:50
34. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:21 + 5:55
35. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia Plzeň 19:39 + 6:13
36. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 19:45 + 6:19
37. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 20:29 + 7:03
38. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 21:35 + 8:09
39. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:11 + 8:45
40. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 22:20 + 8:54
41. Vondrová Denisa LTU7950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:44 + 9:18
42. Tichá Elena LPU8258 OK Lokomotiva Pardubice 23:07 + 9:41
43. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 24:01 + 10:35
44. Štemberová Iva TJN7550 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:56 + 11:30
45. Junková Petra STH7451 SK Studenec 27:25 + 13:59
46. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 37:31 + 24:05
47. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 87:33 + 74:07
Podlipná Veronika NPA8152 SK LOB Nová Paka 14:01 + 0:35
D45
1.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 12:31
2. Valášková Šárka KAM6951 OK Kamenice 12:36 + 0:05
3. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 12:46 + 0:15
4. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:17 + 0:46
5. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 13:47 + 1:16
6. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 14:28 + 1:57
7. Miturová Radka MLA6552 MLOK Mariánské Lázně 14:43 + 2:12
8. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 15:08 + 2:37
9. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:28 + 2:57
10. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 15:35 + 3:04
11. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:42 + 3:11
12. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 15:44 + 3:13
13. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 16:22 + 3:51
14. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:07 + 4:36
15. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:08 + 4:37
16. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 18:02 + 5:31
17. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:32 + 6:01
18. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 18:35 + 6:04
19. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:14 + 6:43
20. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 20:08 + 7:37
21. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 20:25 + 7:54
22. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 22:04 + 9:33
23. Řadová Jaromíra DKP6551 Oddíl OB Kotlářka 22:07 + 9:36
24. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:14 + 9:43
25. Mašková Zuzana MKP7050 SK GORDIC Praha Kačerov 25:17 + 12:46
D55
1.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:26
2. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 14:40 + 1:14
3. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 14:59 + 1:33
4. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 15:10 + 1:44
5. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 15:36 + 2:10
6. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 16:48 + 3:22
7. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 18:03 + 4:37
7. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 18:03 + 4:37
9. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:36 + 8:10
10. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 22:50 + 9:24
11. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 24:35 + 11:09
12. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 25:42 + 12:16
13. Richards Jacqueline STH5899 SK Studenec 43:54 + 30:28
H10
1.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 13:43
2. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 14:18 + 0:35
3. Junek Matouš STH0801 SK Studenec 15:04 + 1:21
4. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 15:12 + 1:29
5. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 15:26 + 1:43
6. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 15:44 + 2:01
7. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 15:48 + 2:05
8. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 16:43 + 3:00
9. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 17:03 + 3:20
10. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 17:09 + 3:26
11. Tomášek Prokop TUV0701 SOK TJ Turnov 17:26 + 3:43
12. Horáček Martin DKP0802 Oddíl OB Kotlářka 17:56 + 4:13
13. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:05 + 4:22
14. Brandejs Štěpán DKP0807 Oddíl OB Kotlářka 18:24 + 4:41
14. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 18:24 + 4:41
16. Šašek Jakub LTP0801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:53 + 5:10
17. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 19:52 + 6:09
18. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 21:24 + 7:41
19. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 22:27 + 8:44
20. Mairich Martin TJN0812 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:59 + 11:16
21. Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:01 + 11:18
22. Junek Šimon STH1001 SK Studenec 26:49 + 13:06
23. Kleňha Richard DKP0809 Oddíl OB Kotlářka 28:16 + 14:33
24. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:17 + 14:34
25. Nožička Jan TJN0809 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:56 + 15:13
26. Albl Matouš LME1111 SK Los Mělník 42:59 + 29:16
Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové DISK
Habán Eduard VLI0800 Slavia Liberec orienteering DISK
H12
2.00 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 12:02
2. Srb Vladimír VYS0701 Oblast Vysočina 12:04 + 0:02
3. Prášil Tomáš VYS0502 Oblast Vysočina 12:16 + 0:14
4. Šeps Daniel VCO0501 Východočeská oblast 12:22 + 0:20
5. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:37 + 0:35
6. Hanuš Filip VCO0503 Východočeská oblast 13:01 + 0:59
7. Šípek Ondřej VCO0506 Východočeská oblast 13:12 + 1:10
8. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:32 + 1:30
9. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 13:49 + 1:47
10. Hájek Dominik VCO0507 Východočeská oblast 13:52 + 1:50
11. Novák Matyáš VYS0602 Oblast Vysočina 13:53 + 1:51
11. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 13:53 + 1:51
13. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 14:07 + 2:05
14. Janků Štěpán VCO0508 Východočeská oblast 14:11 + 2:09
15. Jelínek Filip VYS0501 Oblast Vysočina 14:39 + 2:37
16. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 14:52 + 2:50
16. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 14:52 + 2:50
18. Pompach Lukáš VCO0502 Východočeská oblast 14:58 + 2:56
19. Zrník Tomáš VYS0601 Oblast Vysočina 15:09 + 3:07
20. Dolejší Jan STB0601 TJ Stadion Nový Bor 15:16 + 3:14
21. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 15:29 + 3:27
22. Hendrych Vít VYS0603 Oblast Vysočina 15:31 + 3:29
23. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:04 + 4:02
24. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 16:14 + 4:12
25. Málek David VCO0505 Východočeská oblast 16:27 + 4:25
26. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 16:53 + 4:51
27. Kučera Filip CHA0501 OK Chrastava 16:54 + 4:52
28. Čechmánek Václav PGP0607 SK Praga 17:01 + 4:59
29. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 17:08 + 5:06
30. Vališ Vojtěch VCO0509 Východočeská oblast 17:21 + 5:19
31. Habán Oliver VLI0600 Slavia Liberec orienteering 17:36 + 5:34
32. Rokos Marek TJN0500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:19 + 6:17
33. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 19:20 + 7:18
34. Sedláček David KOR0502 OB DDM Kostelec nad Orlicí 19:23 + 7:21
35. Termer Štěpán LTU0800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:12 + 10:10
36. Sádovský Jáchym LPU0508 OK Lokomotiva Pardubice 23:04 + 11:02
37. Čermák Martin VCO0504 Východočeská oblast 23:37 + 11:35
38. Hostinský Matěj LPU0604 OK Lokomotiva Pardubice 25:13 + 13:11
39. Míka Albert TJN0601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:43 + 17:41
Vondra Matěj LTU0702 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H14
2.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupský Jakub VCO0401 Východočeská oblast 11:08
2. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia Plzeň 11:23 + 0:15
3. Štregl Matyáš VCO0403 Východočeská oblast 11:30 + 0:22
4. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 11:57 + 0:49
5. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:58 + 0:50
6. Tokár Radim VPM0300 KOS Slavia Plzeň 11:59 + 0:51
7. Waněk Hubert VCO0402 Východočeská oblast 12:03 + 0:55
8. Kovářík Tomáš KAM0300 OK Kamenice 12:05 + 0:57
8. Haas Filip VCO0404 Východočeská oblast 12:05 + 0:57
10. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 12:07 + 0:59
10. Vitebský Lukáš TJN0302 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:07 + 0:59
12. Rusin Vojtěch BRU0301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 12:09 + 1:01
13. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 12:18 + 1:10
14. Hřivna Jakub PGP0305 SK Praga 12:24 + 1:16
15. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:29 + 1:21
16. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 12:34 + 1:26
17. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 12:45 + 1:37
17. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 12:45 + 1:37
19. Čech Vít AOP0302 Orientační Běh Opava 12:46 + 1:38
20. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 13:01 + 1:53
21. Flegl Martin VCO0405 Východočeská oblast 13:02 + 1:54
22. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 13:07 + 1:59
23. Tichý Lubomír VCO0409 Východočeská oblast 13:21 + 2:13
23. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 13:21 + 2:13
25. Jedlička Jakub KAM0404 OK Kamenice 13:35 + 2:27
25. Jelínek Kryštof VYS0303 Oblast Vysočina 13:35 + 2:27
27. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 13:36 + 2:28
28. Neumann Matěj VCO0408 Východočeská oblast 13:45 + 2:37
29. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:48 + 2:40
30. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 13:50 + 2:42
31. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 13:53 + 2:45
32. Škácha Vít KAM0309 OK Kamenice 13:54 + 2:46
33. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:03 + 2:55
34. Štichhauer Daniel VCO0406 Východočeská oblast 14:04 + 2:56
35. Tůma Šimon TAP0400 KOB TRETRA Praha 14:29 + 3:21
36. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 14:37 + 3:29
37. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 14:59 + 3:51
38. Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:01 + 3:53
39. Orany Vojtěch VYS0401 Oblast Vysočina 15:08 + 4:00
40. Dundáček Karel VYS0402 Oblast Vysočina 15:32 + 4:24
41. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:38 + 4:30
42. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 15:39 + 4:31
43. Dvořáček Jakub VYS0304 Oblast Vysočina 15:47 + 4:39
44. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 15:56 + 4:48
45. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:00 + 4:52
46. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 16:11 + 5:03
47. Šašek Jan LTP0301 OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:32 + 5:24
48. Novotný Erik ZLH0301 OOB TJ Zlaté Hory 16:48 + 5:40
49. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 17:13 + 6:05
50. Pokorný Jan TJN0400 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:26 + 6:18
51. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:51 + 6:43
52. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:36 + 13:28
53. Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany 31:59 + 20:51
Hojný Jáchym VYS0301 Oblast Vysočina DISK
Čtrnáct František PGP0401 SK Praga DISK
Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka DISK
Dohnálek Tomáš VCO0407 Východočeská oblast DISK
Venhoda Matěj VYS0302 Oblast Vysočina DISK
Haslinger Leopold LTP0403 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Janas Adam PGP0404 SK Praga DISK
H16A
2.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 11:21
2. Adámek Filip ABM0101 KOB ALFA Brno 11:36 + 0:15
3. Paleček Ondřej SRK0103 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:43 + 0:22
4. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 11:45 + 0:24
5. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 11:48 + 0:27
5. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 11:48 + 0:27
7. Švarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 11:52 + 0:31
8. Kurzyp Stanisław CHC0202 K.O.B. Choceň 11:55 + 0:34
9. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 11:57 + 0:36
10. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 11:58 + 0:37
11. Mareček Šimon OSN0201 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:59 + 0:38
12. Kligl Radim TBM0103 KOS TJ Tesla Brno 12:00 + 0:39
13. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia Plzeň 12:02 + 0:41
14. Nechanický Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:05 + 0:44
15. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 12:08 + 0:47
16. Kovařík Martin TRI0101 TJ TŽ Třinec 12:09 + 0:48
17. Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk 12:10 + 0:49
18. Milán Tomáš ZBM0111 SK Žabovřesky Brno 12:11 + 0:50
19. Mayer Šimon KSH0202 OB Kašperské Hory 12:12 + 0:51
20. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 12:13 + 0:52
21. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 12:14 + 0:53
22. Kostka Jiří AOP0201 Orientační Běh Opava 12:16 + 0:55
23. Pierzchała Michał STE0105 SK SKI-OB Šternberk 12:20 + 0:59
24. Budský Ondřej TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:21 + 1:00
25. Coufal Jáchym ZBM0200 SK Žabovřesky Brno 12:23 + 1:02
26. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 12:28 + 1:07
27. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 12:38 + 1:17
28. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 12:50 + 1:29
29. Šafář Martin KSU0105 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:52 + 1:31
29. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 12:52 + 1:31
31. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 12:55 + 1:34
32. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:58 + 1:37
33. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 12:59 + 1:38
34. Matuš Vít VRB0202 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 13:00 + 1:39
35. Adamec Martin TJN0106 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:11 + 1:50
36. Bolehovský Michal VSP0202 USK Praha 13:13 + 1:52
37. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB TRETRA Praha 13:15 + 1:54
38. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 13:19 + 1:58
38. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 13:19 + 1:58
40. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 13:22 + 2:01
41. Haltof Marek TRI0200 TJ TŽ Třinec 13:26 + 2:05
41. Melišík Martin TAP0200 KOB TRETRA Praha 13:26 + 2:05
43. Koditek Jonáš KUO0101 KOB Ústí nad Orlicí 13:28 + 2:07
44. Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec 13:32 + 2:11
45. Škvor Adam KAM0202 OK Kamenice 13:35 + 2:14
45. Valášek Václav KAM0100 OK Kamenice 13:35 + 2:14
47. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia Plzeň 13:36 + 2:15
48. Svoboda Radek STE0207 SK SKI-OB Šternberk 13:42 + 2:21
49. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 13:45 + 2:24
50. Víšek Martin KAM0102 OK Kamenice 14:03 + 2:42
51. Olszewski Bartłomiej STE0209 SK SKI-OB Šternberk 14:07 + 2:46
52. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 14:23 + 3:02
53. Spěváček Vojtěch VPM0205 KOS Slavia Plzeň 14:24 + 3:03
54. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 14:25 + 3:04
55. Štefan Vít STH0202 SK Studenec 14:48 + 3:27
56. Klement David DKP0110 Oddíl OB Kotlářka 14:53 + 3:32
57. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:58 + 3:37
58. Neumann David STE0101 SK SKI-OB Šternberk 15:01 + 3:40
59. Kopecký Jan PZR0202 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:07 + 3:46
60. Bartík Filip TZL0202 SKOB Zlín 15:23 + 4:02
61. Víteček Jáchym DKP0204 Oddíl OB Kotlářka 15:26 + 4:05
62. Kynčl Vojtěch JIL0101 OK Jilemnice 15:47 + 4:26
63. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:00 + 4:39
64. Forst Antonín PGP0106 SK Praga 16:13 + 4:52
65. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 16:43 + 5:22
Valík Adam AOP0301 Orientační Běh Opava DISK
Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Mejsnar Jaroslav VRL0202 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H18A
2.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 11:46
2. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 11:56 + 0:10
3. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 12:01 + 0:15
4. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 12:06 + 0:20
4. Horčička Vít STE9919 SK SKI-OB Šternberk 12:06 + 0:20
4. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 12:06 + 0:20
7. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:17 + 0:31
8. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 12:18 + 0:32
9. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 12:24 + 0:38
10. Matoušek Matěj KSU0005 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:29 + 0:43
10. Bořánek Michal STE0007 SK SKI-OB Šternberk 12:29 + 0:43
12. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia Plzeň 12:31 + 0:45
13. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:33 + 0:47
14. Hlaváč Ondřej ZBM9901 SK Žabovřesky Brno 12:34 + 0:48
15. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 12:47 + 1:01
16. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:53 + 1:07
17. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 12:56 + 1:10
18. Czapliński Jakub CHC0003 K.O.B. Choceň 12:59 + 1:13
19. Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk 13:02 + 1:16
19. Filipek Sebastian TRI0002 TJ TŽ Třinec 13:02 + 1:16
21. Vítek Karel PGP9904 SK Praga 13:10 + 1:24
22. Rosłaniec Mateusz CHC0002 K.O.B. Choceň 13:12 + 1:26
23. Vopařil Jan LCE9911 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:19 + 1:33
24. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 13:20 + 1:34
24. Podmolík Jonáš TZL0001 SKOB Zlín 13:20 + 1:34
26. Sedlář Jan TBM0010 KOS TJ Tesla Brno 13:21 + 1:35
26. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:21 + 1:35
26. Panovec Kryštof LCE0011 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:21 + 1:35
29. Šrámek Ondřej KSU9909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:26 + 1:40
30. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 13:28 + 1:42
31. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 13:29 + 1:43
32. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia Plzeň 13:32 + 1:46
33. Gilík Marek SOP9904 OOB TJ Slezan Opava 13:36 + 1:50
34. Mareš Vít BOR0000 OK Jiskra Nový Bor 13:48 + 2:02
35. Holesz Sebastian TRI9902 TJ TŽ Třinec 13:56 + 2:10
36. Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno 14:01 + 2:15
37. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 14:15 + 2:29
38. Sladkovský Jaromír TAP9902 KOB TRETRA Praha 14:17 + 2:31
39. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 14:34 + 2:48
40. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 14:36 + 2:50
41. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 14:42 + 2:56
42. Kroul Josef KSU0044 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:19 + 3:33
43. Pastyřík Martin PZR9902 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:26 + 3:40
44. Ridzoň Daniel DKP9907 Oddíl OB Kotlářka 15:31 + 3:45
45. Vydra Martin STH9902 SK Studenec 15:34 + 3:48
46. Procházka Jakub SOP9903 OOB TJ Slezan Opava 16:16 + 4:30
47. Král Jan ZBM9904 SK Žabovřesky Brno 17:01 + 5:15
48. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:02 + 5:16
49. Vacek Jan PGP0004 SK Praga 17:27 + 5:41
50. Krawczyński Mikołaj CHC0001 K.O.B. Choceň 17:33 + 5:47
51. Ždimera Jan PGP9903 SK Praga 18:49 + 7:03
Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava DISK
H20A
2.60 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8530
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sýkora Vojtěch LCE9801 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:00 9168
2. Vystavěl Ondřej JPV9807 Oddíl OS SK Prostějov 13:16 + 0:16 8985
3. Semerád Antonín DKP9801 Oddíl OB Kotlářka 13:17 + 0:17 8973
4. Hirš Otakar ZBM9801 SK Žabovřesky Brno 13:21 + 0:21 8928
5. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 13:22 + 0:22 8916
6. Černocký Libor LCE9803 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:25 + 0:25 8882
7. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 13:36 + 0:36 8756
8. Bendák Jan PHK9800 OK 99 Hradec Králové 13:47 + 0:47 8630
9. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 13:49 + 0:49 8608
10. Bořil Jan SJI9700 OK Jihlava 14:12 + 1:12 8345
11. Pek Daniel SHK9803 OK Slavia Hradec Králové 14:14 + 1:14 8322
12. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 14:19 + 1:19 8265
13. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 14:24 + 1:24 8208
14. Podmolík Josef TZL9701 SKOB Zlín 14:42 + 1:42 8002
15. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 14:49 + 1:49 7922
16. Novák Aleš PGP9808 SK Praga 14:52 + 1:52 7887
17. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB TRETRA Praha 15:12 + 2:12 7659
18. Starý Ondra PHK9813 OK 99 Hradec Králové 15:20 + 2:20 7567
19. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 15:30 + 2:30 7453
20. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:33 + 2:33 7419
21. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 15:34 + 2:34 7407
22. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 15:39 + 2:39 7350
23. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:48 + 2:48 7247
24. Chaloupka Josef UOL9801 SOB Olomouc 15:54 + 2:54 7179
25. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 16:07 + 3:07 7030
26. Bartoš Vojtěch PGP9809 SK Praga 16:09 + 3:09 7007
27. Mossakowski Wojciech STE9801 SK SKI-OB Šternberk 16:13 + 3:13 6962
28. Doležal Vít SJC9802 Sportcentrum Jičín 16:18 + 3:18 6904
29. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:24 + 3:24 6836
30. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 16:40 + 3:40 6653
31. Urbaniak Jerzy STE9802 SK SKI-OB Šternberk 16:42 + 3:42 6630
Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Rutka Jan STE9800 SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice DISK 0
H21E
3.00 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9773
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Vojtěch SSU8841 SK Severka Šumperk 14:50 10539
2. Petržela Jan PHK9200 OK 99 Hradec Králové 14:58 + 0:08 10448
3. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 15:29 + 0:39 10093
4. Wołowczyk Krzysztof STE9500 SK SKI-OB Šternberk 15:32 + 0:42 10059
5. Šedivý Jan PGP8409 SK Praga 15:36 + 0:46 10013
6. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 15:38 + 0:48 9990
7. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 15:46 + 0:56 9898
8. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 15:50 + 1:00 9853
9. Poklop Martin SSU8802 SK Severka Šumperk 15:56 + 1:06 9784
10. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 16:02 + 1:12 9715
11. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 16:04 + 1:14 9693
12. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 16:05 + 1:15 9681
13. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 16:07 + 1:17 9658
14. Horvát Petr ASU9447 Magnus Orienteering 16:08 + 1:18 9647
15. Zbranek Roman ASU8808 Magnus Orienteering 16:10 + 1:20 9624
16. Minář Marek ASU9444 Magnus Orienteering 16:12 + 1:22 9601
17. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 16:14 + 1:24 9578
18. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 16:23 + 1:33 9475
19. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 16:24 + 1:34 9464
20. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 16:25 + 1:35 9452
21. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 16:30 + 1:40 9395
22. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 16:42 + 1:52 9258
23. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 16:43 + 1:53 9246
24. Kantor Ondřej TRI9103 TJ TŽ Třinec 16:49 + 1:59 9178
25. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 16:57 + 2:07 9086
26. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 17:00 + 2:10 9052
27. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 17:05 + 2:15 8995
28. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 17:06 + 2:16 8983
29. Vavrys Johan LCE9302 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:08 + 2:18 8960
30. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 17:14 + 2:24 8892
31. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 17:17 + 2:27 8857
31. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 17:17 + 2:27 8857
33. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 17:23 + 2:33 8789
34. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:31 + 2:41 8697
35. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 17:37 + 2:47 8629
36. Perůtka Jan LCE8801 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:39 + 2:49 8606
37. Kolovský František LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 17:46 + 2:56 8526
38. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 18:02 + 3:12 8343
39. Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králové 18:11 + 3:21 8240
40. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 18:50 + 4:00 7794
Dlabaja Štěpán TZL8508 SKOB Zlín DISK 0
H21A
2.70 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8478
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:24 9124
2. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 14:44 + 0:20 8919
2. Čech Jan SJI9601 OK Jihlava 14:44 + 0:20 8919
4. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 14:50 + 0:26 8857
5. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 14:51 + 0:27 8847
6. Skoupý Jan STE9411 SK SKI-OB Šternberk 14:54 + 0:30 8816
7. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 15:12 + 0:48 8632
7. Benroth Martin TZL9206 SKOB Zlín 15:12 + 0:48 8632
9. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 15:13 + 0:49 8622
10. Zimmermann Jakub ZBM8928 SK Žabovřesky Brno 15:18 + 0:54 8571
11. Šmelík Martin ASU9644 Magnus Orienteering 15:23 + 0:59 8519
12. Doležel Ondřej STE9202 SK SKI-OB Šternberk 15:25 + 1:01 8499
13. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 15:27 + 1:03 8478
14. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 15:33 + 1:09 8417
14. Horyna Roman LCE7602 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:33 + 1:09 8417
16. Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:34 + 1:10 8407
17. Přibyl Bronislav TZL8603 SKOB Zlín 15:42 + 1:18 8325
18. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 15:48 + 1:24 8263
19. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 15:52 + 1:28 8222
19. Mašata Matěj PHK9601 OK 99 Hradec Králové 15:52 + 1:28 8222
19. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 15:52 + 1:28 8222
22. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 15:53 + 1:29 8212
22. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 15:53 + 1:29 8212
24. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 15:54 + 1:30 8202
25. Klusáček Jan ZBM9301 SK Žabovřesky Brno 15:55 + 1:31 8192
26. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 15:56 + 1:32 8181
26. Drahoňovský Aleš TUR7201 OOB TJ Turnov 15:56 + 1:32 8181
28. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 15:57 + 1:33 8171
29. Drábek Jan ZBM8511 SK Žabovřesky Brno 15:59 + 1:35 8151
30. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 16:01 + 1:37 8130
30. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 16:01 + 1:37 8130
30. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 16:01 + 1:37 8130
33. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 16:04 + 1:40 8099
34. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 16:07 + 1:43 8069
35. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 16:11 + 1:47 8028
36. Kazda Adam ZBM9104 SK Žabovřesky Brno 16:16 + 1:52 7976
37. Bialožyt Michal ZBM8707 SK Žabovřesky Brno 16:21 + 1:57 7925
38. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 16:23 + 1:59 7905
38. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 16:23 + 1:59 7905
40. Palas Jan ZBM8507 SK Žabovřesky Brno 16:24 + 2:00 7894
41. Chloupek Adam ZBM9300 SK Žabovřesky Brno 16:28 + 2:04 7853
42. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 16:30 + 2:06 7833
43. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 16:32 + 2:08 7812
44. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 16:35 + 2:11 7782
45. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 16:37 + 2:13 7761
46. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 16:41 + 2:17 7720
47. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 16:50 + 2:26 7628
48. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 17:08 + 2:44 7444
49. Khýn Vítězslav ASU8304 Magnus Orienteering 17:09 + 2:45 7433
50. Kapal Tomáš KAM9402 OK Kamenice 17:14 + 2:50 7382
50. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 17:14 + 2:50 7382
52. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:34 + 3:10 7177
53. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 17:39 + 3:15 7126
54. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 17:46 + 3:22 7054
55. Košárek Pavel PGP7107 SK Praga 17:51 + 3:27 7003
56. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 17:53 + 3:29 6983
57. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 18:11 + 3:47 6798
58. Vištejn Jiří SNA9301 TJ START Náchod 18:32 + 4:08 6583
59. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 19:20 + 4:56 6092
Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň DISK 0
Navrátil Boris KAM9203 OK Kamenice DISK 0
Bořil Tomáš ZBM8833 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava DISK 0
Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň DISK 0
Novák Daniel DOK8700 OK Doksy DISK 0
Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov DISK 0
H21C
2.50 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7368
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Záveský Filip LPU9306 OK Lokomotiva Pardubice 12:35 8096
2. Pachnik Wojciech DOB9101 KOB Dobruška 12:58 + 0:23 7867
3. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 13:38 + 1:03 7468
4. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 13:49 + 1:14 7358
5. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 13:51 + 1:16 7338
6. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:53 + 1:18 7318
7. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 14:01 + 1:26 7239
8. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 14:03 + 1:28 7219
9. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 14:09 + 1:34 7159
10. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 14:14 + 1:39 7109
10. Strachota Petr TJN8700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:14 + 1:39 7109
12. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 14:15 + 1:40 7099
13. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 14:28 + 1:53 6970
14. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 14:31 + 1:56 6940
15. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 14:33 + 1:58 6920
16. Mielec Jaromír AOP9701 Orientační Běh Opava 14:38 + 2:03 6870
17. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 14:43 + 2:08 6820
18. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 14:45 + 2:10 6800
19. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 14:48 + 2:13 6770
20. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 14:53 + 2:18 6720
21. Vostál Dominik UOL9901 SOB Olomouc 15:04 + 2:29 6611
22. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 15:08 + 2:33 6571
23. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 15:09 + 2:34 6561
24. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:11 + 2:36 6541
25. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 15:12 + 2:37 6531
26. Vlažný Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:14 + 2:39 6511
27. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 15:17 + 2:42 6481
28. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 15:18 + 2:43 6471
29. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 15:20 + 2:45 6451
30. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 SK Žabovřesky Brno 15:23 + 2:48 6421
31. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 15:37 + 3:02 6282
32. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 15:46 + 3:11 6192
33. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:47 + 3:12 6182
34. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 15:48 + 3:13 6172
35. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 15:51 + 3:16 6142
36. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 15:53 + 3:18 6122
37. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 15:58 + 3:23 6073
38. Hofhanzl Abraham RUZ TJ Růžená 16:03 + 3:28
39. Jirásek Aleš LPU7601 OK Lokomotiva Pardubice 16:06 + 3:31 5993
40. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 16:08 + 3:33 5973
40. Rýdl Jiří TJN7000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:08 + 3:33 5973
42. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 16:24 + 3:49 5814
43. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 16:29 + 3:54 5764
44. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 16:30 + 3:55 5754
45. Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové 16:33 + 3:58 5724
46. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 16:34 + 3:59 5714
46. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 16:34 + 3:59 5714
48. Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 16:38 + 4:03 5674
49. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 16:45 + 4:10 5604
50. Leštinský Tomáš DOB7801 KOB Dobruška 17:00 + 4:25 5455
51. Dostál František UOL0201 SOB Olomouc 17:03 + 4:28 5425
52. Vaniš Ondřej TJN9500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:09 + 4:34 5365
53. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:32 + 4:57 5136
54. Průcha Pavel BOR9304 OK Jiskra Nový Bor 17:37 + 5:02 5086
55. Schuster Martin AOP6502 Orientační Běh Opava 17:40 + 5:05 5056
56. Novotný Tomáš ZLH7001 OOB TJ Zlaté Hory 17:41 + 5:06 5046
57. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 17:58 + 5:23 4877
58. Albl Miloslav LME7600 SK Los Mělník 18:04 + 5:29 4817
59. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 18:46 + 6:11 4398
60. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 19:18 + 6:43 4079
61. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:28 + 6:53 3980
62. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 22:11 + 9:36 2355
63. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:27 + 9:52 2196
64. Šubr Pavel 3RZ0000 Lázně Bělohrad 26:18 + 13:43
65. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 27:12 + 14:37 0
Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno DISK 0
Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Janas Petr PGP7106 SK Praga DISK 0
H35
2.30 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 13:46
2. Vobr Marek BOR7801 OK Jiskra Nový Bor 14:02 + 0:16
3. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 14:03 + 0:17
4. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 14:47 + 1:01
5. Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:01 + 1:15
6. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 15:15 + 1:29
7. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 15:42 + 1:56
8. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 16:02 + 2:16
8. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 16:02 + 2:16
10. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 16:21 + 2:35
11. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 16:33 + 2:47
12. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:40 + 2:54
13. Ježowicz Roman 79X8000 Žižkovský tygři 17:15 + 3:29
14. Kinšt David SJH7901 SJH Jindřichův Hradec 17:30 + 3:44
15. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 18:22 + 4:36
16. Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice 18:53 + 5:07
17. Ekert Vladimír VLI7600 Slavia Liberec orienteering 19:26 + 5:40
18. Stehlík Miroslav ZBM8208 SK Žabovřesky Brno 19:46 + 6:00
19. Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:07 + 6:21
20. Puš Roman STH7501 SK Studenec 20:14 + 6:28
21. Šašek Jan LTP7308 OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:30 + 6:44
22. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 21:32 + 7:46
23. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 24:10 + 10:24
24. Junek Petr STH7801 SK Studenec 24:17 + 10:31
H45
2.30 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobczyński Kalikst CHC7101 K.O.B. Choceň 12:31
2. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 13:18 + 0:47
3. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 13:35 + 1:04
4. Vandas Luděk VAM6601 OOB Vamberk 13:54 + 1:23
5. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 14:20 + 1:49
6. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 14:22 + 1:51
7. Petr Josef VLI6300 Slavia Liberec orienteering 14:25 + 1:54
8. Mareš Martin BOR6501 OK Jiskra Nový Bor 14:35 + 2:04
9. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 14:42 + 2:11
10. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 14:46 + 2:15
11. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 14:53 + 2:22
12. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 14:56 + 2:25
13. Skyva Petr STE6501 SK SKI-OB Šternberk 15:02 + 2:31
14. Bolehovský Pavel EKP7103 VŠTJ Ekonom Praha 15:05 + 2:34
15. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 15:07 + 2:36
16. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 15:11 + 2:40
17. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 15:36 + 3:05
18. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:50 + 3:19
19. Čech Tomáš AOP7001 Orientační Běh Opava 15:51 + 3:20
20. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 15:54 + 3:23
21. Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 16:04 + 3:33
22. Valášek Petr KAM6600 OK Kamenice 16:23 + 3:52
23. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 16:36 + 4:05
24. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:46 + 4:15
25. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:50 + 4:19
26. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 17:07 + 4:36
27. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 17:12 + 4:41
28. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 17:19 + 4:48
29. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 17:20 + 4:49
30. Pavlovec Petr BOR6303 OK Jiskra Nový Bor 17:29 + 4:58
31. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:09 + 5:38
32. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 18:19 + 5:48
33. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 18:24 + 5:53
34. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 18:37 + 6:06
35. Lisý Ondřej VLI7100 Slavia Liberec orienteering 18:41 + 6:10
36. Kovář Vladimír VPM7200 KOS Slavia Plzeň 19:03 + 6:32
37. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:16 + 7:45
38. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 20:42 + 8:11
39. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 21:07 + 8:36
40. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 21:33 + 9:02
41. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 22:46 + 10:15
42. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 22:55 + 10:24
43. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:14 + 10:43
44. Řada Richard DKP6701 Oddíl OB Kotlářka 30:39 + 18:08
45. Vondra Václav LTU6800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:01 + 55:30
Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové DISK
Sehnal Tomáš PDY6700 Běhej Poděbrady DISK
H55
2.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 14:10
2. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 14:50 + 0:40
3. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 14:55 + 0:45
4. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 15:05 + 0:55
5. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 15:11 + 1:01
6. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 15:19 + 1:09
7. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 15:27 + 1:17
8. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 16:14 + 2:04
9. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 16:44 + 2:34
10. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 16:46 + 2:36
11. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 16:53 + 2:43
12. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 17:16 + 3:06
13. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 17:55 + 3:45
14. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 17:57 + 3:47
15. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 18:22 + 4:12
16. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 18:32 + 4:22
17. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 18:37 + 4:27
18. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:17 + 5:07
19. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 19:30 + 5:20
20. Koč Lumír MKP5401 SK GORDIC Praha Kačerov 20:01 + 5:51
21. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 20:04 + 5:54
21. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 20:04 + 5:54
23. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 20:59 + 6:49
24. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 22:54 + 8:44
25. Průcha Miloslav BOR5800 OK Jiskra Nový Bor 31:32 + 17:22
Richards Christopher STH5849 SK Studenec DISK
H65
1.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 13:03
2. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 14:12 + 1:09
3. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:19 + 1:16
4. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:35 + 2:32
5. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 15:36 + 2:33
6. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:43 + 4:40
7. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:50 + 4:47
8. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 18:36 + 5:33
8. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:36 + 5:33
10. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 18:46 + 5:43
11. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 18:48 + 5:45
12. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 22:09 + 9:06
13. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 39:46 + 26:43